MAMY ZŁOTE SERCA – DBAMY O UŚMIECH KAŻDEGO DZIECKA – 2019

Dnia 29 maja 2019 r., wyruszyliśmy do Chełmna, gdzie w placówce opieki zastępczej czekały na nas urocze dzieciaki.

Nasze wspólne spotkanie było pełne uśmiechu, radości i zabawy… były tańce, były gry, był śpiew i były prezenty, ale przede wszystkim duuuuużżżżooooo szczęścia i bomba pozytywnych emocji. Nasi wolontariusze spisali się na medal, dali z siebie 100 % serca i ponownie pokazali, że są wsparciem, chcą i potrafią dawać innym radość. Wszyscy jednogłośnie stwierdzili, że spotkanie było zbyt krótkie i już myślą o kolejnej niespodziance dla naszych chełmińskich przyjaciół.

 

Akcja „MAMY ZŁOTE SERCA – DBAMY O UŚMIECH KAŻDEGO DZIECKA” (akcja profilaktyczno – wolontaryjna na rzecz wychowanków z Placówek opiekuńczo-wychowawczych w Chełmnie) odbyła się dzięki wsparciu finansowemu Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii, za które z całego serca dziękujemy.

Dziękujemy również Pani Dyrektor Marii Konarzewskiej  za nieustanne wspieranie naszej inicjatywy, a także sponsorom akcji tj. FIRMIE COLIAN, UNILEVER I PENTEL, które od kilku lat przygotowują dla dzieciaków WSPANIAŁE niespodzianki.

Podziękowania kierujemy również w stronę p. Beaty Rożek wychowawcy z Placówki opiekuńczo – wychowawczej Dom nr 2 oraz jej wychowanków za przednią zabawę i serdeczne przyjęcie wolontariuszy z Bursy nr 1 w Bydgoszczy.

Bardzo dziękujemy naszym wolontariuszom, którzy w tym roku wsparli przedsięwzięcie pt. „Mamy Złote Serca – dbamy o uśmiech każdego dziecka” :

Chróśniak Joanna

Ćmil Weronika

Giersz Joanna

Giersz Patrycja

Jarecka Marika

Kiepura Joanna

Klim Natalia

Kolanowska Bogusia

Nieradka Dominika

Nowakowska Agnieszka

Piotrowska Emilia

Siołkowska Patrycja

Weiland Zuzanna

Włoch Paulina

Zdziarski Jakub

Ziółkowska Magdalena

oraz nasze byłe wychowanki Madzia Śliż i Emilka Garczyńska

BYLIŚCIE FANTASTYCZNI!!! 

DZIĘKUJEMY…

Organizatorzy przedsięwzięcia „MAMY ZŁOTE SERCA – DBAMY O UŚMIECH KAŻDEGO DZIECKA”

PANI ASIA, PANI MAŁGOSIA, PANI KASIA, PANI AGNIESZKA, PANI HANIA, PAN PRZEMEK

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *