MAMY ZŁOTE SERCA – DBAMY O USMIECH KAŻDEGO DZIECKA

Ze względów od nas niezależnych grupa wolontariuszy wyruszyła na spotkanie z dziećmi z Domu Dziecka w Chełmnie tydzień później, czyli dnia 13 CZERWCA 2018 r.

 

Od samego wejścia przywitały nas uśmiechnięte i gotowe do wspólnej zabawy dzieci.

Początek spotkania rozpoczął występ wokalny naszych wolontariuszek/absolwentek Magdy Śliż i Emilki Garczyńskiej, które zaśpiewały piosenkę pt. Na raz, na dwa, tuż po nich Asia Chróśniak zaprezentowała piosenkę mało znaną, ale za to, bardzo ładną pt. Śrubki Pana Michała, potem  zabrzmiały słowa piosenki pt. Każdy ma jakiegoś bzika…, którą zaśpiewały wspólnie Magda Ziółkowska i Paulina Włoch. Następnie nasi wspaniali wolontariusze mieli okazje samodzielnie prowadzić zabawy. Wszyscy bawili się znakomicie, a śmiechów i okrzyków nie było końca.

Spotkanie zakończyliśmy wspólnie wykonanym tańcem do piosenki Chocolate – tańczyły dzieci, tańczyli również wychowawcy.

Wszystkie punkty projektu zostały zrealizowane.

Na koniec było wspólne zdjęcie i podziękowania, a wolontariusze wraz z opiekunami odwiedzili jeszcze chełmiński rynek, aby  zrobić sobie małą sesję zdjęciową.

 

W tym roku akcja „MAMY ZŁOTE SERCA – DBAMY O UŚMIECH KAŻDEGO DZIECKA” (akcja profilaktyczno – wolontaryjna na rzecz wychowanków Domu Dziecka w Chełmnie) odbyła się dzięki wsparciu finansowemu Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii, za które z całego serca dziękujemy.

Dziękujemy również Pani Dyrektor Marii Konarzewskiej  za wspieranie naszej inicjatywy, a także sponsorom akcji tj. FIRMIE UNILEVER, FIRMIE PENTEL, które od kilku lat przygotowują dla dzieciaków niespodzianki oraz naszym nowym darczyńcom FIRMIE COLIAN  – za słodkości.

Bardzo dziękujemy naszym wolontariuszom, którzy w tym roku wsparli przedsięwzięcie pt. „Mamy Złote Serca – dbamy o uśmiech każdego dziecka” :

Cyckowska Kamila

Kiepura Joanna

Koślak Natalia

Ćmil Weronika

Kalinowska Jagoda

Piotrowska Emilia

Giersz Joanna

Gołąbek Wiktoria

Jarecka Marika

Chróśniak Joanna

Pryła Weronika

Trzcińska Wiktoria

Weiland Zuzanna

Włoch  Paulina

Ziółkowska Magdalena

Hotlaś Piotrek

 

Niestety z przyczyn niezależnych nie mogły przybyć i bawić się razem z nami:

Bronikowska Martyna i Fleming Julia.

 

BYLIŚCIE FANTASTYCZNI!!! 

DZIĘKUJEMY…

Organizatorzy przedsięwzięcia „MAMY ZŁOTE SERCA – DBAMY O UŚMIECH KAŻDEGO DZIECKA”

PANI ASIA, PANI MAŁGOSIA, PANI KASIA, PANI AGNIESZKA, PANI HANIA, PAN PRZEMEK