„PAT-CIAKI – KOLORUJĄ ŚWIAT – WIELOZADANIOWY PROGRAM DZIAŁAŃ PROFILAKTYCZNYCH DLA MŁODZIEŻY”

Z wielką przyjemnością informujemy, że będziemy kontynuować realizację projektu o charakterze profilaktyczno – wolontaryjnym  „PaT-ciaki – kolorują świat – wielozadaniowy program działań profilaktycznych dla młodzieży” opartego na aktualnych zaleceniach krajowych w zakresie działań profilaktycznych na rzecz młodzieży, realizowanego i dofinansowanego przez Miejski Program Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii w roku 2022. Dnia 13 kwietnia 2022 r. otrzymaliśmy dofinansowanie na realizację projektu.

W ramach projektu zrealizujemy przedsięwzięcia:

  1. „ANIOŁY DO MNIE WYSYŁAJ… XXIII EDYCJA DZIAŁAŃ WOLONTARIACKICH. BURSA NR 1 NA RZECZ DZIECI I MŁODZIEŻY PRZEWLEKLE CHOREJ I NIEPEŁNOSPRAWNEJ – UCZNIÓW Z ZESPOŁU SZKÓŁ NR 33 W BYDGOSZCZY PRZEBYWAJĄCYCH W WOJEWÓDZKIM SZPITALU DZIECIĘCYM IM. J. BRUDZIŃSKIEGO W BYDGOSZCZY” ORAZ DZIECI I PEDAGOGÓW Z ZESPOŁU PLACÓWEK OPIEKUŃCZO – WYCHOWAWCZYCH W CHEŁMNIE.
  2. ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA W RAMACH PRZEDSIĘWZIĘCIA „POKOLORUJ ZE MNĄ ŚWIAT”.
  3. HAPPY HOURS PaTPORTU BURSY NR 1 IM. MAŁGORZATY SZUŁCZYŃSKIEJ W BYDGOSZCZY, UCZESTNICZĄCEJ W OGÓLNOPOLSKIM PROGRAMIE „Profilaktyka a Ty” – KAMPANIA PROFILAKTYCZNA.