„PaT-ciaki – kolorują świat – wielozadaniowy program działań profilaktycznych dla młodzieży”

Z przyjemnością informujemy, że w nowym roku szkolnym 2019/2020 kontynuujemy realizację projektu o charakterze profilaktyczno – wolontaryjnym  „PaT-ciaki – kolorują świat – wielozadaniowy program działań profilaktycznych dla młodzieży” opartego na aktualnych zaleceniach krajowych w zakresie działań profilaktycznych na rzecz młodzieży, realizowanego i dofinansowanego przez Miejski Program Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii w roku 2019.

W ramach projektu realizujemy w tym semestrze:

  1. „ANIOŁY DO MNIE WYSYŁAJ…JUBILEUSZOWA XX EDYCJA DZIAŁAŃ WOLONTARIACKICH. PAT-PORT BURSY NR 1 NA RZECZ DZIECI I MŁODZIEŻY PRZEWLEKLE CHOREJ I NIEPEŁNOSPRAWNEJ – UCZNIÓW Z ZESPOŁU SZKÓŁ NR 33 W BYDGOSZCZY PRZEBYWAJĄCYCH W WOJEWÓDZKIM SZPITALU DZIECIĘCYM IM. J. BRUDZIŃSKIEGO W BYDGOSZCZY”
  2. ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA W KLINICE PEDIATRII, HEMATOLOGII I ONKOLOGII , ODDZIALE GASTROENTEROLOGII, ODDZIALE CHIRURGII DZIECIECEJ, ODDZIALE ALERGOLOGII SZPITALA UNIWERSYTECKIEGO W BYDGOSZCZY W RAMACH PRZEDSIĘWZIĘZIA „POKOLORUJ ZE MNĄ ŚWIAT”
  3. II  REGIONALNY KONKURS PROFILAKTYCZNY DLA BURS I INTERNATÓW

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *