Pierwsza Noc Profilaktyczna bursowego PaT – PORTU W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

No i w końcu się doczekaliśmy…

W nocy z 30.11./1.12. 2018 r. odbyła się w Bursie nr 1 im. M. Szułczyńskiej w Bydgoszczy Pierwsza Noc Profilaktyczna bursowego PaT – PORTU w roku szkolnym, 2018/2019.

Całe spotkanie rozpoczęło się o 19.00 od wspólnej, pysznej kolacji. Młodzież przygotowała wieczorny posiłek. Wspólnym rozmowom nie było końca. Najedliśmy się do syta, ale w brzuszkach zostawiliśmy sobie miejsca na smaczne desery – pyszności przygotowane przez Pana Przemka – opiekuna PaT – PORTU Bursy nr 1.

Podczas kolacji wprowadziliśmy nowych członków naszej profilaktycznej ekipy w tajniki grupy. Młodzież obejrzała filmik z otwarcia bydgoskiej grupy i  spektakl pt. SEKRET.

Następnie wychowankowie pod opieką Pani Małgosi, Pani Asi i Pana Przemka udali się do klubu znajdującego się w podziemiach naszej placówki. Ależ się działo …

Zadaniem młodzieży było przygotowanie scenariusza filmu o charakterze profilaktycznym. Uwierzcie nam – mamy bardzo pomysłową młodzież. Czekamy z niecierpliwością na pierwsze sceny, które będą grane na kolejnych naszych spotkaniach.

Tradycją bursowego PaTPORTU jest gra w Mafię… z wielką pasją i zaangażowaniem uczestniczymy w niej wszyscy – wychowankowie i opiekunowie. Tym razem Mafia wygrała… ale Miasto będzie jeszcze walczyć.

Po Mafii przyszedł czas na wspólny seans filmowy… nie wszyscy dotrwali do końca. Najwięksi twardziele opuścili klub tuż przed czwartą nad ranem.

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM UCZESTNIKOM PIERWSZEJ BURSOWEJ NOCY PROFILAKTYCZNEJ ZA WSPÓLNE BYCIE.

OPIEKUNOWIE PaT – PORTU Pani Małgosia, Pani Asia i Pan Przemek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *