POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW 2019

Dnia 2 kwietnia 2019  r. o godzinie 19.30 w świetlicy Bursy nr 1, żegnaliśmy tegorocznych absolwentów…

Gości powitała Pani Dyrektor – Maria Konarzewska, która uhonorowała pisemnymi podziękowaniami oraz upominkami szczególnie wyróżniających się wychowanków naszej bursy za działalność charytatywną, profilaktyczną, a także promocję naszej placówki w środowisku lokalnym, regionalnym i ogólnopolskim (JOANNA GIERSZ, PAULINA BELZYT, WERONIKA PĄGOWSKA, JAROSŁAW GŁOWACKI, NATALIA BRZYKCY, SARA JÓZEFOWICZ).

Pani Dyrektor życzyła naszym absolwentom realizacji wszystkich zamierzonych celów, spełnienia marzeń i powodzenia w dorosłym życiu.

Za program artystyczny i oprawę uroczystości odpowiadały wychowanki: Joanna Chróśniak, Marika Jarecka, Paulina Włoch, Magda Ziółkowska, Natalia Klim, Patrycja Siołkowska, Agnieszka Nowakowska, Patrycja Giersz, Joanna Kiepura, Jakub Zdziarski i Wiktoria Trzcińska. Wychowankowie pod kierunkiem wychowawców, przygotowali piękny program, w skład którego wchodziły: występy wokalne, teatralne oraz Gala wręczenia Bursantek 2019.

Zgodnie z tradycją zapoczątkowaną W NASZEJ BURSIE JUŻ KILKA LAT TEMU, na wzór amerykańskiej akademii filmowej, przyznaliśmy i wręczyliśmy naszym koleżankom i kolegom BURSANTKI!

Laureaci zostali wybrani…uwaga!- spośród ABSOLWENTÓW naszej BURSY! A wyboru dokonał komitet organizacyjny, składający się z POWOŁANYCH PRZEZ PANIĄ DYREKTOR WYCHOWAWCÓW!!!

BURSANTKI nie błyszczą tak, jak filmowe Oskary. Nie wiążą się też z nimi żadne korzyści FINANSOWE. Jednak Ci, których postanowiliśmy nimi wyróżnić, mogą być pewni, że osiągnęli coś równie cennego – bowiem dzięki cechom osobowości i sposobowi bycia, na bardzo długi czas pozostaną w naszej pamięci.

Wyróżnienia podczas Gali wręczenia Bursantek 2019:

 

 1. NATALIA BRZYKCY – MIŁOŚNICZKA LEŻAKOWANIA
 2. JOANNA GIERSZ – ANIOŁ W CIELE KOBIETY
 3. SARA JÓZEFOWICZ – PRACUŚ ROKU
 4. WERONIKA PĄGOWSKA – Z UŚMIECHEM PRZEZ ŻYCIE
 5. KAROLINA FRANKE – SYMPATYCZNA GAWĘDZIARKA
 6. ROZALIA BIELIŃSKA – KRÓLOWA DOBRYCH MANIER I PIĘKNY UMYSŁ
 7. PAULINA BELZYT – DAWCZYNI DOBREGO NASTROJU
 8. MACIEJ BRUCKI – TAJEMNICZY GOŚĆ
 9. MATEUSZ GŁODO – TAJEMNICZA OSOBOWOŚĆ
 10. DAMIAN KARŁOWSKI – SYMPATYCZNY GOŚĆ
 11. AURELIUSZ GÓRSKI – ZAKOCHANY BEZ PAMIĘCI
 12. JAKUB WILHELM – MISTRZ PORZĄDKÓW
 13. JAROSŁAW GŁOWACKI – MIŁOŚNIK ZWIERZĄT
 14. FILIP TADYCH – TYP NIEPOKORNY
 15. MATEUSZ TOMASZEWSKI – BURSOWY CASANOVA
 16. ADRIAN JESSA – BURSOWY LUZAK

Podsumowaniem uroczystości była wspólna, uroczysta kolacja.

Absolwenci podziękowali Pani Dyrektor, wychowawcom, pracownikom administracji i obsługi oraz swoim młodszym koleżankom i kolegom za wspólnie spędzony czas wręczając kwiaty i pamiątkowy collage zdjęć. Niesamowitą niespodzianką były wierszyki opisujące każdego z wychowawców oraz pamiątkowe ANIOŁKI – cudowny prezent – który pozostanie w naszej pamięci na zawszeJ

W zorganizowaniu spotkania pomogła nam Sekcja Dekoratorska oraz Sekcja Kulinarna. Pyszną kolację przygotowały nasze wspaniałe panie kucharki.

Bardzo wszystkim dziękujemy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *