PROFILAKTYK ROKU 2018

Pod patronatem Prezydenta Miasta Bydgoszczy co roku odbywa się konkurs „Profilaktyk Roku”, mający na celu wyłonienie wyróżniających się osób i instytucji działających w obszarze profilaktyki z terenu naszego miasta, realizatorów i współorganizatorów programów profilaktycznych dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Dnia 30.10. 2018 r. w Operze Nova zebrali się  nauczyciele, pedagodzy, pracownicy socjalni, kuratorzy, policjanci, strażnicy, psycholodzy, psychiatrzy, psychoterapeuci, lekarze, a także instytucje, na uroczystym podsumowaniu konkursu i ogłoszeniu jego wyników.

Impreza była okazją do podziękowania szczególnie wyróżniającym się osobom i instytucjom. Każda instytucja działająca w tym obszarze otrzymała zaproszenie do udziału w plebiscycie o tytuł „Profilaktyka Roku”, a także wytypowania jednej osoby wraz z rekomendacjami do tytułu: „Indywidualny Profilaktyk Roku 2018”.

I MY mieliśmy tam naszego człowieka.

Pani Dyrektor Bursy nr 1 im. M. Szułczyńskiej w Bydgoszczy Maria Konarzewska, zgłosiła do udziału w konkursie Pana Przemysława Wieczorka, za szczególne osiągnięcia w obszarze działań profilaktycznych w naszej placówce i poza nią.

Tytuł „Profilaktyk Roku” przyznawany jest w trzech kategoriach: Honorowy Profilaktyk Roku, Indywidualny Profilaktyk Roku oraz Instytucjonalny Profilaktyk Roku.

W tym roku w kategorii Indywidualny Profilaktyk Roku nagrody z rąk Prezydenta Rafała Bruskiego odebrali Hanna Łyszkiewicz , ASP. Sztab. Iwona Świetlik oraz Lidia Sławińska.

W kategorii Instytucjonalny Profilaktyk Roku nagrodę przyznano Wojewódzkiemu Szpitalowi Dziecięcemu w Bydgoszczy, a tytuł Honorowego Profilaktyka Roku otrzymała Czesława Feddek.

Pan Przemek otrzymał list gratulacyjny za wyjątkowe osiągnięcia w pracy profilaktyczno – wychowawczej oraz pamiątkową maskotkę, która będzie nam wszystkim przypominać, jakiego zdolnego i kreatywnego wychowawcę mamy w Bursie nr 1 im. M. Szułczyńskiej w Bydgoszczy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *