Profilaktyk Roku 2019

Pod patronatem Prezydenta Miasta Bydgoszczy co roku odbywa się konkurs „Profilaktyk Roku”, mający na celu wyłonienie wyróżniających się osób i instytucji działających w obszarze profilaktyki z terenu naszego miasta, realizatorów i współorganizatorów programów profilaktycznych dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Dnia 23.09. 2019 r. w Operze Nova zebrali się  nauczyciele, pedagodzy, pracownicy socjalni, kuratorzy, policjanci, strażnicy, psycholodzy, psychiatrzy, psychoterapeuci, lekarze, a także instytucje, na uroczystym podsumowaniu konkursu i ogłoszeniu jego wyników.

Mamy niezmierną przyjemność ogłosić, że w tym roku Pani Dyrektor Maria Konarzewska wytypowała do udziału w konkursie wychowawcę Bursy nr 1 Panią Małgorzatę Jeziorowską.

Pani Małgorzata Jeziorowska

w swojej pracy pedagogicznej podejmuje  działania profilaktyczne, dydaktyczne, wychowawcze  i  opiekuńcze  z  uwzględnieniem wysokich  standardów  profilaktyki, nauczania i wychowania. Inspiruje  młodzież do aktywności w środowisku lokalnym, miejskim, regionalnym oraz ogólnopolskim poprzez kształtowanie postaw sprzyjających rozwojowi nawyków i zachowań prowadzących do samodzielności młodzieży, dbania o zdrowie fizyczne i psychiczne oraz o bezpieczeństwo. Aktywnie uczestniczy w przedsięwzięciach profilaktycznych realizowanych przez Samorząd Województwa oraz uzyskuje  szczególne  efekty  w  pracy  profilaktycznej, dydaktycznej, wychowawczej i  opiekuńczej.

Pani Małgosia

otrzymała list gratulacyjny za wyjątkowe osiągnięcia w pracy profilaktyczno – wychowawczej oraz pamiątkową maskotkę z rąk Pana Prezydenta Rafała Bruskiego, Pana prof. Romana Ossowskiego oraz Pani Bernadetty Różańskiej-Majchrzak.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *