Świąteczne spotkanie podopiecznych, rodziców, pracowników oraz wolontariuszy i przyjaciół działających na rzecz Świetlicy Polanka przy Centrum Samotnej Matki w Bydgoszczy, działającej w ramach Stowarzyszenia Podaj Rękę

Dnia 19 grudnia 2018 r. w Świetlicy Polanka przy Centrum Samotnej Matki w Bydgoszczy, działającej w ramach Stowarzyszenia Podaj Rękę, odbyło się świąteczne spotkanie podopiecznych, rodziców, pracowników oraz wolontariuszy i przyjaciół działających na rzecz świetlicy.

Nasi wychowankowie – aktywni wolontariusze z wielkim zaangażowaniem wzięli udział w przygotowaniu owego spotkania oraz wystąpili w przedstawieniu o tematyce bożonarodzeniowej pt. Elfowe Czary. Po inscenizacji, dzieci odwiedził Mikołaj, który wręczał im podarunki. Następnie, wszyscy obecni, zebrali się do wspólnego zdjęcia. Po tym jak Mikołaj musiał pożegnać się, bowiem czekało go jeszcze mnóstwo pracy z prezentami i mnóstwo spotkań z innymi dziećmi, nadszedł czas na poczęstunek i wspólne spędzenie czasu na rozmowie i zabawie.

Jak zwykle było magicznie, bajkowo, a przede wszystkim bardzo serdecznie.

Pani Joanna Perszon, w imieniu prezesa oddziału Stowarzyszenia Podaj Rękę w Bydgoszczy, złożyła wszystkim zebranym, darczyńcom oraz przyjaciołom Stowarzyszenia i Świetlicy serdeczne świąteczne życzenia oraz indywidualne podziękowania.

Kochani wolontariusze bardzo, bardzo Wam dziękujemy za to, że jesteście tam, gdzie potrzebne jest dobre serce i promienny uśmiech.

 

Wielkie brawa dla:

NATALII KOŚLAK

PAULINY WŁOCH

ASI GIERSZ

MARIKI JARECKIEJ

BOGUSI KOLANOWSKIEJ

JOANNY CHRÓŚNIAK

MAGDY ZIÓŁKOWSKIEJ

JOANNY KIEPURA

KINGI STAŁOWSKIEJ

KAMILI CYCKOWSKIEJ

ALEKSANDRY SONDOWSKIEJ

JAKUBA ZDZIARSKIEGO

 

Koordynatorzy przedsięwzięcia:

P. MAŁGOSIA, P. ASIA, P. KASIA, P. AGNIESZKA, P. HANIA, P. PRZEMEK

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *