„SZKOŁA WOLNA OD UŻYWEK” – konkurs na film krótkometrażowy

Z przyjemnością informujemy, że Bursa nr 1 im. M. Szułczyńskiej w Bydgoszczy przystępuje do konkursu SZKOŁA WOLNA OD UŻYWEK. Filmik przygotuje zespół w składzie: Patrycja Giersz, Natalia Klim, Patrycja Siołkowska, Paulina Włoch, Marika Jarecka oraz Madzia Ziółkowska. Koordynatorem przedsięwzięcia w Bursie jest Pan Przemek, w asyście p. Małgosi i p. Asi.

Organizatorem konkursu „Szkoła wolna od używek” na film krótkometrażowy jest Główny Inspektorat Sanitarny.

Konkurs jest wydarzeniem ogólnopolskim, skierowanym do szkół ponadpodstawowych zlokalizowanych na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, które uczestniczą w programie edukacyjnym „ARS, czyli jak dbać o miłość?”.

W konkursie mogą wziąć udział również szkoły ponadpodstawowe, które nie uczestniczą w programie „ARS, czyli jak dbać o miłość?”

Głównym celem konkursu jest aktywna promocja
i edukacja w zakresie profilaktyki uzależnień od alkoholu, tytoniu i innych środków psychoaktywnych.

Zadanie konkursowe polega na nagraniu i zmontowaniu filmu krótkometrażowego o tematyce dotyczącej profilaktyki uzależnień od alkoholu, tytoniu i innych środków psychoaktywnych.

Na laureatów konkursu czekają atrakcyjne nagrody!

Ogłoszenie Laureatów konkursu nastąpi w terminie do dnia 28 maja 2020 r. Prezentacja prac konkursowych przez Laureatów, wyłonienie  zwycięzców, ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród będzie miało miejsce w trakcie uroczystego finału konkursu w dniu 4 czerwca 2020 r. w Warszawie.  – źródło: http://www.szkolawolnaoduzywek.pl/o_konkursie-27

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

code