V Noc Profilaktyczna Bursowego PaTPORTU

Działamy. Działamy, bo wierzymy, że można inaczej, lepiej i efektywniej tworzyć myśl profilaktyczną i powstrzymywać młodzież, dzieci przed współczesnymi zagrożeniami. Dopóki tworzymy jedność, dopóki trzyma nas wiara, że potrafimy, dopóki mamy moc, by przeciwstawić się uzależnieniom, dopóty będziemy walczyć o zdrową i świadomość przyszłość naszych kolegów, znajomych, bliższych i najbliższych. Jednoczymy się w jednym miejscu, w jednym czasie, by wzmacniać w sobie pozytywną energię, wspierać dobrymi praktykami, słowem, uśmiechem. Być jednością w jedności. Nasz BURSOWY PaTPORT jest naszym domem, ostoją i wsparciem. Razem możemy wszystko, kiedy przyświeca nam wspólna idea życia bez używek i uzależnień. Jesteśmy mocni i silni w jedności.

Tradycyjnie już, rozpoczęliśmy o godzinie 19.00, wspólną kolacją, by później z pełnymi żołądkami oraz dobrymi nastrojami udać się do klubu w podziemiach naszej placówki. Tam, prawie do białego rana, działaliśmy profilaktycznie poprzez wspólne spędzenie wolnego czasu na dobrej zabawie. 

DZIĘKUJEMY

WSZYSTKIM UCZESTNIKOM PIĄTEJ BURSOWEJ NOCY PROFILAKTYCZNEJ ZA WSPÓLNE BYCIE. Było jak zwykle bardzo miło w Waszym towarzystwie.

 

OPIEKUNOWIE PaT-PORTU – Pani Asia, Pani Małgosia oraz Pan Przemek.