XIX edycja Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych”

Dnia 17 maja 2019 r. o g. 12.00 w w Bydgoskim Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu odbyła się uroczysta Gala Konkursu OŚMIU WSPANIAŁYCH.

Celem konkursu jest promowanie i docenienie pozytywnych zachowań, działań, postaw dzieci i młodzieży oraz upowszechnianie idei wolontariatu na terenie Bydgoszczy.

Z wielką przyjemnością i ogromną dumą informujemy, że w poczet ÓSEMKI WSPANIAŁYCH Miasta Bydgoszcz weszła nasza wychowanka JOANNA GIERSZ, która zajęła I miejsce w kategorii SENIOR.

Joanna Chróśniak i Madzia Ziółkowska wychowanki Bursy nr 1 im. M. Szułczyńskiej w Bydgoszczy otrzymały wyróżnienia/podziękowania za udział w konkursie.

Słowa uznania, dyplomy oraz upominki wszystkim wyróżnionym wręczył Prezydent Miasta Bydgoszcz RAFAŁ BRUSKI oraz przewodnicząca Rady Miasta Bydgoszczy Pani Monika Matowska.

Obszerne relacje z w/w wydarzenia znajdziecie:

 https://bydgoszcz24.pl/pl/11_wiadomosci/20609_poznali_my_tegorocznych_o_miu_wspania_ych.html#

https://expressbydgoski.pl/gala-konkursu-osmiu-wspanialych-bydgoscy-uczniowie-odebrali-nagrody-z-rak-prezydenta-miasta-zdjecia/ar/c5-14139799

http://bydgoszcz.wyborcza.pl/bydgoszcz/7,48722,24796137,osmiu-wspanialych-najlepsi-wolontariusze-z-bydgoszczy.html?disableRedirects=true

http://bydgoszcz.eska.pl/newsy/oto-osmiu-wspanialych-z-bydgoszczy-ich-postawa-zasluguje-na-wielkie-brawa-audio/772069

Naszym dziewczętom serdecznie gratulujemy i bardzo, bardzo im dziękujemy za wszelkie działania, które bez NICH nie miałyby takiego wymiaru oraz za wielki entuzjazm w krzewieniu idei wolontariatu i profilaktyki wśród rówieśników.

Dziękujemy Pani Izabeli Maciejewskiej Dyrektorowi Zespołu Szkół nr 33 w Bydgoszczy oraz Pani Beacie Rożek z Domu Dziecka w Chełmnie za wspaniałe rekomendacje dla naszych wychowanek.

JESTEŚMY Z WAS BARDZO DUMNI

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *