XVIII edycja Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych”

Dnia 28 maja 2018 r. o g. 12.00 w sali sesyjnej Urzędu Miasta Bydgoszcz odbyła się uroczysta Gala Konkursu OŚMIU WSPANIAŁYCH.

Celem konkursu jest promowanie i docenienie pozytywnych zachowań, działań, postaw dzieci i młodzieży oraz upowszechnianie idei wolontariatu na terenie Bydgoszczy.

Z wielką przyjemnością i ogromną dumą informujemy, że w poczet ÓSEMKI WSPANIAŁYCH Miasta Bydgoszcz weszły dwie nasze wychowanki: WERONIKA PRYŁA i PAULINA WŁOCH.

Słowa uznania, dyplomy oraz upominki wszystkim wyróżnionym wręczył Prezydent Miasta Bydgoszcz RAFAŁ BRUSKI.

Obszerne relacje z w/w wydarzenia znajdziecie:

http://bydgoszcz24.pl/pl/15_fotorelacje/379_inne/7268_uhonorowanych_zostalo_osmiu_wspanialych.html

http://tygodnikbydgoski.pl/wydarzenia/mlodzi-i-wspaniali-poznalismy-laureatow

http://metropoliabydgoska.pl/wybrano-osmiu-wspanialych-natalia-nowicka-bedzie-reprezentowac-bydgoszcz-w-kraju-zdjecia/

http://bydgoszcz.wyborcza.pl/bydgoszcz/7,48722,23466027,osmiu-wspanialych-z-bydgoszczy-mlodzi-ludzie-z-sercem-zdjecia.html?disableRedirects=true

http://bydgoszcz.eska.pl/newsy/czerpia-radosc-z-niesienia-pomocy-innym-gala-osmiu-wspanialych-za-nami-zdjecia-audio/723493

https://www.youtube.com/watch?v=HAcMvUpIQ3w

 

Bydgoscy Laureaci – Wolontariusze, w tym nasze dwie wychowanki – zgłoszeni do konkursu „8 wspaniałych” spotkają się 8 czerwca 2018 r. w Trzebiatowie. Miasto Trzebiatów będzie gospodarzem ogólnopolskiego finału, podczas którego zostanie wybranych ośmiu laureatów spośród kandydatów z całej Polski. Tegoroczny finał ogólnopolskiego konkursu zaplanowano na sobotę, 9 czerwca. – Tego dnia w Mrzeżyńskim Centrum Sportu odbędzie się gala podczas, której z grona wszystkich wolontariuszy, zostanie nagrodzona finałowa „ósemka”.

 

Weronice i Paulinie serdecznie gratulujemy i bardzo, bardzo im dziękujemy za wszelkie działania, które bez NICH nie miałyby takiego wymiaru oraz za wielki entuzjazm w krzewieniu idei wolontariatu i profilaktyki wśród rówieśników.

 

Dyrektor, Pracownicy i Opiekunowie Wolontariatu w Bursie nr 1 im. M. Szułczyńskiej w Bydgoszczy.