NOMINACJA DO TYTUŁU OSOBOWOŚĆ ROKU 2022 – W KATEGORII DZIAŁALNOŚĆ SPOŁECZNA I CHARYTATYWNA

W imieniu Marcina Habla, Redaktora Naczelnego „Gazety Pomorskiej”, „Expressu Bydgoskiego” i „Nowości Dziennika Toruńskiego” mamy niezwykłą przyjemność poinformować, że  nasza wychowanka – absolwentka – Natalia Klim otrzymała nominację Kolegium Redakcyjnego do tytułu Osobowość Roku 2022 w kategorii Działalność społeczna i charytatywna.

Nominacja za zdobycie wyróżnienia w konkursie Wolontariusz Roku 2022 w Bydgoszczy w kategorii Wolontariat młodzieżowy.

https://pomorska.pl/osobowosc-roku-2022-zaglosuj-na-osoby-ktore-zasluzyly-sie-dla-regionu-i-lokalnej-spolecznosci-lub-zglos-propozycje-nominacji-do/ar/c1-17104285

Natalia Klim bardzo aktywnie uczestniczyła w prężnie działającym w Bursie nr 1 im. Małgorzaty Szułczyńskiej w Bydgoszczy wolontariacie, w ramach którego prowadzone są takie akcje jak: Pokoloruj ze mną świat, Mamy złote serca, Anioły do mnie wysyłaj, pomoc dla schroniska dla zwierząt, pomoc dla Ukrainy – większość z tych akcji ma już swoją wieloletnią tradycję i są inicjatywami medialnymi. Akcje skierowane są do licznych podmiotów takich, jak Wojewódzki Szpital Dziecięcy w Bydgoszczy, Uniwersytecki Szpital nr 1 im. Antoniego Jurasza w Bydgoszczy, Hospicjum im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Bydgoszczy i wiele innych.

Natalia Klim – dziewczyna o wyjątkowej osobowości, charakterze i potencjale, niosąca i krzewiąca ideę wolontariatu- filaru nośnego naszego społeczeństwa. Jej niezwykle wysoka aktywność wolontariacka stanowi źródło inspiracji zarówno dla młodzieży, jak i dla dorosłych. W swojej pracy na rzecz innych promuje cele, w myśl których wolontariat jest rodzajem zaangażowania obywatelskiego, jest wartością samą w sobie oraz drogą do osiągnięcia skutecznego i sprawdzonego sposobu kształtowania ludzkiego altruizmu, ofiarności, szlachetności i niezłomności w pracy na rzecz innych.

ZACHĘCAMY DO GŁOSOWANIA NA NATALKĘ !

LINK DOO GŁOSOWANIA:

https://pomorska.pl/p/kandydat/natalia-klim%2C3319265/#sms-plebiscyty